EPIC RACE

Seriál samostatných pretekov prekážkových tratí typu SPARTAN RACE.

Epic Race Story

 

História Epic Race vznikla v hlave človeka, ktorý chcel začať bojovať proti nekončiacej nude, lenivosti a nečinnosti. Epic Race začalo budovať svoju cestu vo svete prekážkového behu v roku 2015. Nudili nás už všedné dni a nahovorili sme kamarátov, aby sa prihlásili na miestne preteky. Prvá súťaž pravdaže nebola bezproblémová… Začalo pršať, fúkal vietor, ale my sme sa nevzdali. Bolo by predsa len lepšie ležať pred televízorom? Určite! Ale zážitok bol silnejší, ako lenivosť! Rozhodli sme sa, že toto nás nezastaví – usporiadame novú, lepšiu súťaž. Dnes tvorí náš tím veľká skupina ľudí a našich súťaží sa ich zúčastňujú stovky. Pracujeme na tom, aby sme vytvorili čo najlepšie prekážkové, bežecké trate! Čo nás inšpiruje? Inšpiruje nás to, aby sme aj Teba vytrhli zo všedných stereotypných dní. Potrebuješ len guráž, aby si sa pustil do niečoho nového, kde môžeš prekonať svoje hranice! Ak neveríš, že to funguje, postav sa na štart a vyskúšaj to na vlastnej koži!

Nami vytvorené série súťaží sa každou súťažou postupne menia a rozvíjajú. Každá súťaž je iná a tak nikdy nenatrafíš na rovnakú trať.

Ponuka súťaží:
MOUNTAIN FIGHT – zdolaj horu spolu s prekážkami a staň sa kráľom hory!
NIGHT VISION – Večer, kedy hlavnú rolu nehrá spánok! Ak si naozaj tvrdý, nalaď svoje zmysly na tmavú noc a zdolaj všetky prekážky!
LEGION WEIGHT – Myslíš si, že si tvrdý? Ukáž na čo si schopný s extra váhou!

Rôznorodý štýl našich súťaží je tiež nositeľom našej výnimočnosti. Každý bojovník si podľa vlastného rozhodnutia vyberie náročnosť trate, ktorú keď zdolá, môže uzatvárať deň s obrovským úspechom. Či už bude súťaž cez deň, alebo v noci, na slnku v daždi, alebo vo vetre, na plošine, alebo na svahu, na Slovensku alebo v Česku, sám alebo v tíme, tím Epic Race sa snaží ponúknuť Ti nezabudnuteľný zážitok, aby sme aj nabudúce vedeli povedať: zase sme prekonali samých seba! Dokáž to aj Ty! Sme na jednej strane, chceme zvíťaziť, ale bojujeme pre seba, keďže našim najväčším súperom sme my sami. Je to osobný boj, dostaň zo seba to najlepšie! Rozhodnite sa Vy, ako sa bude vyvíjať príbeh Vášho života! Prevezmi riadenie, nech je tento Tvoj rok plný výziev! Dosiahni svoju vlastnú vyššiu úroveň – miesto je dané, potrebujeme už len Teba!

Preteky

Názov preteku Dátum Miesto
Mountain Fight 2019-04-0707.04.2019 (Ne) Žilina - Zástranie
Night Vision 2019-07-2727.07.2019 (So) Zemné
Legion Weight 2019-08-1010.08.2019 (So) Kokava Línia