CasomieraPT

Zoznam prihlásených pretekárov :

STOP.SHOP.POLMARATÓN (Liptovský Mikuláš, 15.10.2016)

REGISTRÁCIA UKONČENÁ !

Možné zaregistrovať sa pri prezentácii.

počet prihlásených: 219
Meno Rok nar. Klub Kategória
Ambra Róbert1975Hasiči
Bačík Pavol1976ŠK Kriváň Liptovská OndrašováOstatní
Balík Peter1975PrešovOstatní
Baranec Miloš1996Akadémia ozbrojených sílOstatní
Bartalský Matúš1995AOS LMOstatní
Bartko Vladimír1945ŠK Kriváň VažecOstatní
Bašista Vincent1942OU DemjataOstatní
Behounek Leszek1959TG Sokół ZakopaneOstatní
Bellušová Martina1987TJ BodiceOstatní
Benko Tomáš1987ZHÙ Petrolservis ENO NováHasiči
Beno Dusan1979Ak Mšk Ziar nad HronomOstatní
BERECZ PETER1980Hasiči
Bernik Miro1984Ostatní
Biacovský Ondrej1954ŠK BudimírOstatní
Bielik Štefan1973OR HaZZ PrievidzaHasiči
Biernawski Piotr1977Slow MotionOstatní
Bilčík Miroslav1998ŠK Achilles HandlováOstatní
Bíreš Róbert1970Ostatní
Blaho Ľubomír1973ŠK Achilles HandlováOstatní
Božek Emil1973Magura RunOstatní
Bramuška Andre1974Bučina ddd - ZvolenOstatní
Brezina Roman1986Ostatní
Buchal Vladimír1963AK-MŠK Žiar nad HronomOstatní
Camber Viliam1954Ostatní
Cebák Stanislav1983OR HaZZ PrievidzaHasiči
Cincura Maros1989TopolcanyOstatní
Čerňanský Ján1988Beh večernou ŽilinouOstatní
Červeň Ján1987BK Run - Dolný KubínOstatní
Čupka Martin1989martincupka.skOstatní
Dinga Martin1977HAZU BratislavaHasiči
Dlhopolcová Jana1983Dobrá NivaOstatní
Dobák Slavomír1973ŠK COPYSERVIS Liptovský MikuláOstatní
Dolinec Branislav1979Dolincovci ZvolenOstatní
Dolinec Vladimír1985Dolincovci ZVOstatní
Droppa Vladimir1965Ostatní
Droppa Ivan1972Ostatní
Dubská Gabriela1990Ostatní
Dunčko Ľudovít1972HK Sranda Liptovský MikulášOstatní
Duong Daniel1986Top FitOstatní
Ďurkovský Ivan1958TJ Obalservis KošiceOstatní
Dvorstakova Adriana1996Ostatní
Dvorštiak Dalibor1970Adam Sport RužomberokOstatní
Fainová Monika1995BK Biely Potok - RužomberokOstatní
Farkaš Peter1968Hasiči
Fašung Peter19493athletics PrievidzaOstatní
Felong Peter1973TJ Štart LevočaOstatní
Findra Stanislav1988Ostatní
Fotul Juraj1946o5 BK FurcaOstatní
Franko Rudolf1980RužomberokOstatní
Frankovič Martin1975Chrasť nad HornádomOstatní
Gad Miroslav1983ŠK COPY-SERVIS Liptovský MikulOstatní
Gajdošík Miroslav1960GaJaKuWeZvolenOstatní
Galeštok Gabriel1979EXISPORTOstatní
Gallik František1951Ao SvitOstatní
Gallik Peter1979AO SvitOstatní
Garaj Juraj1983rvPVO,KISaEPsOstatní
Gavenda Róbert1988HaZZ DUbnica nad VáhomHasiči
Gazdarica Tomáš1976Malinô SkiAlp TeamOstatní
Genčurová Jana1974RužindolOstatní
Goliaš Dušan1974JaklovceOstatní
Greguš Dušan1954Nordic Walking RužomberokHasiči
Hanula Pavol1969Lipt.SliačeOstatní
Hanulová Danka1970Lipt.SliačeOstatní
Hanus Miroslav1974MartinOstatní
Harcarik Radoslav1977Ostatní
Harmatova Marta1955Ostatní
Hatala Martin1974Moji ludiaOstatní
Hazucha Matúš1991Partizáni LMOstatní
Horvát Marián1974HASICIHasiči
Horváth Milan1971KR HaZZ KošiceHasiči
Horváth Marek1983OR HaZZ PrievidzaHasiči
Hošek Ján1969Magura RunOstatní
Hošeková Lenka1972SeveRUNkyOstatní
Hric Miroslav1977OR HaZZ KošiceHasiči
Hric Roland1998KNAC RužomberokOstatní
Hrubovská Miroslava1989Ostatní
Hrusovsky Ivan1983AtteOstatní
HUBA Jano1979Ostatní
Hudák Jozef1956KR HaZZ v KošiciachHasiči
Hýrošš Pavel1952SučanyOstatní
Chovanec Juraj1984OR HaZZ PopradHasiči
Ilavský Miroslav1987Jogging klub Dubnica n/VOstatní
Jakubčiak Ján1965MahangoOstatní
Janciova Eva1980Ostatní
Janččušková Miriam1972ZlínOstatní
Jančuška Martin1979ŠK Kriváň Liptovská OndrašováOstatní
janíčeková alena1984tj druzba smrečany žiarOstatní
Jankola Ján1970TrstenáOstatní
Jankola Lukáš1999TrstenáOstatní
Janovová Katarína1982Ostatní
Jasek Tadeusz1951PZWLA POLSKAOstatní
Jendrejčák Radoslav1974KežmarokOstatní
Kamas Tomáš1976PROKEOstatní
Kamensky Jan1965Liptovsky PeterOstatní
KANYICSKA ŠTEFAN1975Hasiči
Kellová Lenka1981KBL Jasná LMOstatní
Kellová Slávka1984Ostatní
Kimák Jozef1969OR HaZZ SvidníkHasiči
Kincel Pavol1951bs Tatran TuranyOstatní
Klein Patrik1995Ostatní
Klimkovský Slavomír1978Ostatní
Klocková Zuzana1978Závažná PorubaOstatní
Kohút Peter1977OŠK LudrováOstatní
Kolek Ján1997Ostatní
Köplinger Erich1940BratislavaOstatní
krakovsky frantisek1964RužomberokOstatní
Kráľ František1966ŽilinaOstatní
Krawczyk Daniel1991AZS UJK KielceHasiči
Krivosudsky Daniel1971SeredOstatní
Kuchár Milan1978DRUSUR RužomberokOstatní
Kucharek Pavel1981Beckovska VieskaOstatní
LABAJ VLADIMIR1970ELTEK- Lipt.MikulašOstatní
Laššák Dušan1951AK ZŤS MartinOstatní
Lauko Igor1992MartinčekOstatní
Lehotská Katarína1998Horali & HoralkyOstatní
LISÝ Roman1969ŠK BOBROVECOstatní
Littva Filip1990RužomberokOstatní
Longauerová Alžbeta1994Sparťanky RkOstatní
Lovich Jaroslav1984LOVITECH.skOstatní
Luptak Jan1952BK OPALISKO Z PORUBAOstatní
Lužák Peter1983TrnavaOstatní
Macko Rudolf1979OR HaZZ Liptovský MikulášHasiči
Mackovic Viliam1959SC 1896 Štrbské plesoOstatní
Madleňák Štefan1944Vlachy KrmešOstatní
madliak jozef1963SLOVEKON VlachyOstatní
Málik Michal1980OR HaZZ PrievidzaHasiči
Martančíková Katarina1970Ostatní
Marton Milan1948Baník HôrkaOstatní
Marušiak Martin1979Liptovský MikulášOstatní
Marušiak Miroslav1981Liptovský HrádokOstatní
Medvec Juraj1977Ostatní
Medveď Jozef1950VANYS Banská BystricaOstatní
Mičík Ján1968VeličnáOstatní
Michalčo Marián1983OR HaZZ MichalovceHasiči
Michalko Ján1986ISTAROstatní
Mikešová Andrea1988SPARŤANKY RKOstatní
Mikuš Ján1998KBL JasnáOstatní
Mikuš Ján1998KBL JasnáOstatní
Miškar Stanislav1944BK SvitOstatní
Mláková Oľga1957Liptovské SliačeOstatní
Mlynčeková Slavka1975Sk,copy servisOstatní
mrajca tomáš1972mk seitl ostravaOstatní
Mrázek Petr1978SK Hasiči BrnoHasiči
Murčová Jana1971SelceOstatní
MURDZIK Ján1966KB BukovceOstatní
Murgaš Michal1988Sakt-SkrineBBOstatní
Nemec Ľuboš1963Lokomotíva ZvolenOstatní
Ogoreková Anna1985SeveRUNkyOstatní
Országh Ľubomír1998AK MŠK,Žiar nad HronomOstatní
Pál Robert1965Lipt.MikulášOstatní
Pallová Ivana1972IlanovoOstatní
Papež Vlastimil1962NW nordic walkingOstatní
Pavlíček Dominik1995Malinô SkiAlp TeamOstatní
Pavlík Ján1954HK Iskra Liptovský MikulášOstatní
Pavlov Rastislav1972LevočaOstatní
Peniak Matej1984KR HaZZ v Banskej BystriciHasiči
Petrík Tomáš1984-Ostatní
Piovarči Filip1998ŠK GrafonOstatní
Pivko Pavel1982Ostatní
Pleša Csaba1995ExisportOstatní
Podmanický Juraj1981Ostatní
Pompura Ivan1964RevúcaOstatní
Porubiak Vladimír1964ŠK Copy servis Lipt. MikulášOstatní
Pospíšil Richard1998Extreme obstacle runnersOstatní
Považský Anton1974Liptovská SielnicaOstatní
Pračko Branislav1986OR HaZZ PrievidzaHasiči
Pudiš Štefan1966LudrováOstatní
Puchír Kamil1976BK Spartak MedzevHasiči
PULIK Peter1977OR HaZZ KOŠICEHasiči
Repček Stanislav1972ŠK Kriváň Liptovská OndrašováOstatní
Ringmar Martin1956Ostatní
Rozenbergová Adriana1994SPARŤANKY RKOstatní
Rusina Ivan1967Osamelí bežciOstatní
Ružbarský Ján1988T-Systems KosiceOstatní
secomandi davide1978Kukurica SquadOstatní
sedlák jozef1966revúcaOstatní
Sekanová Andrea1985Ostatní
Senderák Marcel1974KR HaZZ PrešovHasiči
Serafin Dariusz1966TG.Sokół ZakopaneOstatní
Serdel Pavel1956Jablká v županeOstatní
Serdel Michal1979Jablká v županeOstatní
Sipko Matúš1998Curling Club PopradOstatní
Sirota Peter1969LiptovOstatní
Sivuľka Martin1979TJ Mier KamienkaOstatní
Sládeková Jana1982Liptovská KokavaOstatní
Slaný Ľubomír1966Ostatní
Slaný Miroslav1972Ostatní
Spodniak Ján1967Banská BystricaOstatní
Stanislavský Stanislav1979HASIČI BratislavaHasiči
Stano Vladimir1973Ostatní
Stanová Karina1997Ostatní
Stolár Peter1966RužomberokOstatní
Struhárvá Soňa1993Ostatní
Svrček Martin1969Aquapark Turčianske TepliceOstatní
Sýkora Daniel1977LaMichaela.skOstatní
Šeďo Juraj1988KR HaZZ v BratislaveHasiči
Šima Juraj1972Ostatní
Štekauer Ján1949BBS BratislavaOstatní
Šulej Matúš1978Chocoland SlovenskoOstatní
Šuna michal1985Ostatní
Švagerko Tomáš1979Spišská TeplicaOstatní
Švec Peter1991KR HaZZ v Banskej BystriciHasiči
Švejkovský Jaroslav1961RevúcaOstatní
Teniakova Maria1974osamelí bezciOstatní
Tínes Jozef1968hasiči HandlovaHasiči
Tomaščík Jaroslav1960Ostatní
Valášek Pavol1970Zväz vojakov SR MartinOstatní
Vastušková Iveta1960PopradOstatní
Vatrál Martin1979Jablonka Racing TeamOstatní
Vechter Michal1991VychodnaOstatní
Vechterová Jana1991VýchodnáOstatní
Velner Michal1989EventPro MediaOstatní
VEREB Miroslav1967WITTORIAOstatní
Vida Csaba1970OR HaZZ Dunajská StredaHasiči
Vítek Michal1992Ostatní
Zábudko Timur1970Ostatní
Zeman Jozef1989KrupinaOstatní
Zvara Frederik1984MIZA Rimavská SobotaOstatní
Žiška Peter1987Extreme Obstacle RunnersOstatní
Created by firefly
Tel: 908 927 883
E-mail: toman@casomierapt.sk