CasomieraPT

Zoznam prihlásených pretekárov :

ŽILINSKÝ POLMARATÓN (Žilina, 17.9.2016)

REGISTRÁCIA BOLA UKONČENÁ !

Možné zaregistrovať sa na mieste v deň preteku

počet prihlásených: 364
Meno Rok nar. Klub Trať 2.člen štaf
Adamča Michal1982Trať 21km
Achymský Matej1987Považská BystricaTrať 21km
Alezárová Dana1975Košický samosprávnyTrať 21km
Andričiková Simona1998Trať 10km
Babinský Andrej1988Trať 21km
Bacula Slavomír1969KKM-ČadcaTrať 21km
Bača Milan1981StrečnoTrať 21km
Bačík Martin1977Trať 21km
Ballay Peter1971Trať 21km
Balošáková Anna1961Trať 21km
Bandzi Peter1982Trať 10km
Barancová Tereza1995Trať 10km
Barancová Zuzana1991Trať 10km
Baranec Tibor1969Trať 21km
Barkoci Stanislav1983Trať 21km
Barta Adam1992AK Moravska trebovaTrať 21km
Bebjak Jozef1956EASY autoškolaTrať 21km
Bednařík Martin1990ZajíčciTrať 21km
Bednárovský Roman1977Trať 10km
Beharková Zuzana1990Endurance ŽilinaTrať 21km
Belko Michal1989StrečnoTrať 21km
Beniač Martin1971ČmeliaciTrať 21km
Beňo Branislav1975SIEMENSTrať 21km
Berka Martin1988AK Moravska trebovaTrať 21km
Blaha Martin1981BLAHA DENTTrať 21km
Blaško Michal1986Trať 10km
Bobáň Václav1983TerchováTrať 21km
Brezániová Veronika1996Trať 10km
Bruchtelová Michaela1989Trať 21km
Bubeník Jozef1987MKŠS AK Kysucké NovéTrať 10km
Buček Peter1975RajecTrať 10km
Bucha Ján1956KKM ČadcaTrať 21km
Burgerova Helena1976Trať 10km
Bušik Jozef1982ŽILINATrať 21km
Celko Tomas1984Trať 21km
Celkova Miloslava1980ENJOY KLUBTrať 10km
Ciesarik Michal1985PúchovTrať 21km
Čarnoky Michal1988Šport.skTrať 21km
Čelková Martina1990Trať 21km
Čičman Miloš1992Trať 10km
Demko Rastislav1974TurzovkaTrať 21km
Dikoš Martin1992Trať 10km
Diškanec Vlado1984SiemensTrať 21km
Dlhopolec Ján1961Trať 10km
Dodulík Miroslav1977Trať 21km
Dolinajec Martin1987Hacom.skTrať 10km
Dreveňáková Martina1973LiesekTrať 21km
Duda Roman1972MartinTrať 21km
Ďurajka Marek1985SúľovTrať 21km
ďurana tomáš1989Trať 21km
Ďurec Erik1988JasenoveTrať 21km
Duris Maros1980Trať 10km
Ďuroška Peter1984Trať 21km
Dzúrik Dušan1979Zemianske KostoľanyTrať 21km
Fakundiny Miroslav1987Trať 21km
Falát Richard1991Trať 21km
FAZEKAŠ Miroslav1987Košický samosprávnyTrať 21km
Fertaľová Martina1973Klub vojenských výsaTrať 21km
Fojtková Jitka1987TJ Liga 100Trať 21km
Frániková Sandra1992ŽilinaTrať 21km
Frániková Nikola1989Trať 21km
Gáborová Adriana1963Trať 10km
Gajdošík Andrej1987Pubs & GamesŠtafeta - 10,5kmZvarik Martin
Gajdošík Maroš1980Trať 21km
Galáčová Petra1983PartizánskeTrať 21km
Galdia Jiří1975Trať 21km
Gallyová Katarína1984BratislavaTrať 10km
Gašper Tomáš1989Trať 21km
Gatial Ivan1974PruskéTrať 21km
Gazdíková Andrea1989Trať 10km
Genčurová Jana1974RužindolTrať 21km
Glembová Michaela1987Trať 21km
Gmucova Monika1973Trať 21km
Golis Michal1989Trať 21km
Gordík Martin1975Nereus ŽilinaTrať 21km
Hanesch Robert1987Trať 21km
Hartiník Miroslav1969MK RajecTrať 10km
Haviar Alino1962SOMa®ITrať 21km
Helík Lukáš1987Trať 21km
Hlavata Milan1986Trať 10km
Hluzák Róbert1975ČadcaTrať 21km
Hluzáková Jana1976Trať 21km
Hodásová Alžbeta1992KofolaTrať 21km
Holeša Patrik1991ROSLY klub RajecTrať 10km
Hrabušová Nina1987Trať 21km
Hreusová Barbora1985Atletickej TeplickaŠtafeta - 10,5kmHreus Juraj
Hronec Robert1977Trať 21km
Hrúz Tomáš1977ŽilinaTrať 21km
Hudcovsky Marek1983Trať 10km
Hujo Dusan1975Beta Staving BytcaTrať 21km
HULÍN Ivan1962KLUB VOJ. VÝSADKÁROVTrať 21km
Huňková Helena1983Trať 10km
Hýbl Jakub1992Trať 21km
Chlupková Daniela1980ŠKP PrievidzaTrať 21km
Chmatil Ľuboš1986Trať 21km
Chojnová Pavlína1985Trať 21km
Chovanová Monika1987HK James Dolný KubínTrať 21km
Idunk Róbert1989PrievidzaTrať 10km
Ištvánik Ján1988Trať 21km
Jakubčík Stanislav1974ŽilinaTrať 21km
Jakubík Pavol1985BVNRTrať 21km
Jakubík Peter1990RajecTrať 21km
Jakubík Juraj1978AK HúseniceTrať 21km
Jančovič Ľubomír1966Považská BystricaTrať 10km
Janda Jiri1969Endurance ZilinaTrať 21km
Jandova Petra1994ZilinaŠtafeta - 10,5kmHajek Robert
Janega Viliam1978JelkaTrať 21km
Janíček Dušan1965GbeľanyTrať 10km
Janíček Peter1968Trať 21km
Janíček Peter1995Trať 21km
Janíčková Adriana1993Trať 21km
Janíčková Gabriela1969GbeľanyTrať 10km
Janík Jozef1980Trať 21km
Jankola Ján1970Trať 21km
Jankola Lukáš2002Trať 10km
Jaroš Róbert1975Sri Chinmoy MaratonTrať 21km
Jasak Peter1984Trať 21km
Jasenka Jan1985ŠK Kamelia BôrikTrať 10km
Jaš Martin1976Tučniaky ŽilinaTrať 21km
Jaššová Barbara1991ImpériumTrať 21km
Jelluš Fero1980Trať 21km
Ježík Miroslav1972MKŠS AK Kysucké NovéTrať 21km
Jokel Miroslav1971JollyRun P.B.Trať 21km
Jopcik Patrik1996MKŠS - AK Kysucké NoTrať 21km
Jurdík Jozef1998ŽilinayTrať 21km
Jurigová Majdová Soňa1972BK Dolný KubínTrať 21km
Káčer Ľuboš1987Pubs & gamesTrať 21km
Kada Martin1981Trať 21km
Kalinova Katarína1978KofolaTrať 10km
Kamensky Michal1986Trať 21km
Kán Matej1995FBC Medvede Team ZATrať 21km
Kandričák Peter1989KrompachyTrať 21km
Kasmanová Zuzana1980Kofola Rajecká LesnáTrať 10km
Kazimier Ján1986Trať 10km
KELE Gejza1965Trať 21km
Kevicka Alena1975PuchovTrať 21km
Kevicky Florian1971PuchovTrať 21km
Kinc Marek1990Trať 10kmGazdíková Lýdia
Klimo Martin1975Trať 10km
Klinc Roman1971MasTer RK-PBTrať 10km
Klinčúch Roman1971MasTer RK-PBTrať 10km
Klucka Jan1976Trať 21km
Kolárik Michal1980Žilina Bears rugby cTrať 21km
Kolba Marek1990Trať 21km
Koleda Zdenko1971BLŽTrať 21km
Koledová Žideková Janka1960BLŽTrať 21km
Kopčík Robert1969TrnavaTrať 21km
Koprda Jakub2002Trať 10km
Kopták Vladimir1971ZIlinska bezecka ligTrať 21km
Kopták Ľuboš1983KožmekerŠtafeta - 10,5kmKopták Peter
Korčok Július1978BK Hraj Na Tie NohyTrať 10km
Koribský Ladislav1991Pubs&GamesTrať 21km
Kovac Ivan1980Trať 21km
Kováčik Pavol1973Trať 10km
Kováčiková Renáta1966MKŠS AK Kysucké NovéTrať 21km
Krajíček Ivan1989Trať 21km
Kráľ František1966ŽilinaTrať 21km
Kralik Juraj1983Trať 10km
Králiková Martina1988Trať 10km
Krištofík Martin1988Trať 21km
Krížik Rudolf1968RunForFun BratislavaTrať 21km
Kruták Ľubomír1987Trať 21km
Kubala Marcel1983Trať 21km
Kubašková Barbora1999AK Čadca- TriatlonTeŠtafeta - 10,5kmZavadská Alexandra
Kubirita Ján1970LEMURTrať 21km
Kučák Ľuboslav1974KKM ČadcaTrať 10km
Kultan Ľubomír1964POME ŽilinaTrať 21km
Kultan Andrej1990POME ŽilinaTrať 21km
Kutnár Jaroslav1971Vrbové prútieTrať 21km
Lednický Juraj1993Lednické KoneTrať 10km
Lednický Adam1999Lednické KoneTrať 21km
Lednický Lukáš1988CrossTeam RajecTrať 10km
Lehocký Štefan1966Trať 10km
Lenko Viliam1987Pubs & gamesTrať 21km
LÍŠKOVÁ IVANA1989Trať 21km
Litvik Ján1986Trať 21km
Lučansky Juraj1987BK JOZEFA GABČIKA ŽITrať 21km
Luhová Zuzana1986ProsnéTrať 21km
Lunter Michal1993Endurance ŽilinaTrať 10km
Máca Peter1976SIEMENSTrať 10km
MACEJÁKOVÁ Soňa1956Trať 21km
Macek Milan1989Kotrčina LúčkaTrať 21km
Maceková Veronika1994Kotrčina LúčkaTrať 21km
Macura Ľubomír1979Trať 21km
Macurová Alena1979Kros a.s.Trať 21km
Machlica Peter1980ŽilinaTrať 21km
MAJDA RÓBERT1977Trať 21km
Maková Miroslava1988Trať 10km
Maleczová Miroslava1974Trať 10km
Mandáček František1979FMF ZbyňovTrať 21km
Marčák Michal1990Trať 10km
Marejka Maroš1991Trať 21km
Maršalka Miloslav1984Trať 21km
Martinek Pavol1944Trať 21km
Márton Peter1976Trať 21km
Maruna Peter1980Trať 10km
Mašlej Ľuboš1983TJ Topľan LúčkaTrať 10km
Matušňák Marián1971Trať 21km
Meleš Radovan1975Trať 10km
Meliš Marián1990Trať 21km
Mello Daniel1977Svetielko nádejeTrať 21km
Meško Igor1986#IGROCKNROLLTrať 10km
Mičík Ján1968VeličnáTrať 21km
Mihalicka Tomas1979Trať 10km
Michalec Tomáš1989PredmierTrať 21km
Michalec Jan1982Trať 21km
Milan Zdeno1973Trať 10km
Miľanová Linda1977Trať 10km
Minárik Michal1979MobilcentrumTrať 21km
Mišina Daniel1988Trať 21km
Mišo Peter1980Trať 21km
Mládenek Miroslav1967Trať 21km
Monošiová Eva Mária1994Pubs&GamesTrať 21km
Moravec Martin1992Trať 21km
Munoz Luis1986Unión Deportiva VegeTrať 21km
Muráň Denis1999Trať 21km
Murín Marek1988Trať 21kmMurín Marek
Murín Marek1988Trať 21km
Ochodnican (od Erika Miroslav1972BK Jozefa Gabčíka ŽiTrať 21km
Olejár Peter1979FaBrick Liptovský HrTrať 21km
ONDRAŠINA Jozef1977ŽILINATrať 21km
Ondrušová Jana1983Trať 10km
Opálka Jozef2000Trať 10km
Opálková Mária1993Trať 10km
Oravec Ľubomír1966Lietavská LúčkaTrať 10km
Otrubová Veronika1989Triatlon Team NereusTrať 21km
Palisek David1990pacemaker 1:15-16Trať 21km
Pasternák Dávid2000Trať 21km
Pasztor Peter1974VW MartinTrať 21km
Pavlík Silvester1975Jogging klub DubnicaTrať 10km
Pavlusik Peter1980Trať 21km
Pazdernaty Rudolf1973ViničneTrať 21km
Peter Palyo1987Marathon BB TeamTrať 21km
Petreje Martin1991Dolné NašticeTrať 21km
Pialová Janka1989Maratón klub RajecŠtafeta - 10,5kmPiala Ján
Pirošík Matej1986On My OwnTrať 21km
Pochybová Alena1972MKŠS AK Kysucké NovéTrať 10km
Poláčková Dorotka1981MŠK KNMTrať 21km
Polak Boris1970Trať 21km
Polakova Miroslava1981Trať 21km
Ponechal Martin1963Teplička nad VáhomTrať 21km
Ponechalová Zuzana1965Athletic klub TepličTrať 10km
Potecka Patricia1990Trať 21km
Prajznerová Barbora1991Trať 21km
Prívara Lukáš1996MKŠS - Ak Kysucké NoTrať 21km
Prívozník Tomáš1991Trať 10km
Procházka Matej1997Trať 10km
Radosa Vladimír1971Wolves of CallaTrať 21km
randa juraj1983Trať 21km
Ratulovský Juraj1985Trať 21km
Recinska Klara1990HoredoleTrať 21km
Řečinská Klára1994Řeča TeamŠtafeta - 10,5kmŘečinský Radek
Rechtorík Peter1978Trať 21km
Remeň Jaroslav1979Trať 21km
Remiš Patrik1994ZILINATrať 10km
Rišiaň František1964R-Bike+ZrnoTrať 21km
Rodáková Mária1965Run For FunTrať 10km
Rochera Fortea Albert1986AMICS DEL CLOTTrať 21km
Romaňáková Anna1984LiesekTrať 21km
Rucek Jozef1986ČadcaTrať 21km
Rúčka Miroslav1985Trať 21km
Rudický Martin1981Trať 21km
Sakala Igor1985J&ITrať 21km
Samková Magdaléna1992Trať 21km
sebestian patrik1972BK JOZEFA GABCIKA ZITrať 21km
Sekanová Andrea1985Trať 21km
Sevec Michal1978Zilinska Bezecka ligTrať 21km
Siekel Martin1981TempomatTrať 21km
Sikulova Katarina1988Trať 21km
Simko Roman1979KosiceTrať 21km
Skalický Michal1981Štafeta - 10,5kmBalogová Vierka
Sládková Monika1985Omes Running TeamTrať 21km
Slavkovsky Tibor1983AK VydrnikTrať 21km
Sliacky Lukas1985Trať 21km
Smeriga Ivan1980UltimoTrať 21km
Smihovsky Peter1980Trať 21km
Smolár Marek1982Marathon BB TeamTrať 21km
Smreček Tomáš1984Endurance ŽilinaTrať 21km
Solar Stefan1975Trať 21km
Solárová Jana1989Trať 21km
Soloviov Mykhailo1997Trať 21km
Soško Miroslav1965Klub bežcov a priateTrať 21km
Staňová Monika1976Trať 21km
Stefanek Marek1979ZilinaTrať 10km
Straňanek Matej1988Trať 21km
Straňanek Jozef1975Maratón klub RajecTrať 10km
Sumec Jaro1977Trať 10km
SVELKA Pavel1972BK J.Gabcik ZILINATrať 21km
Svitak Stano1950Zilinska bezecka ligTrať 10km
Sviták Stanislav1950Trať 10km
Szokeova Eva1980Trať 21km
Szováková Zuzana1991ŽilinaTrať 21km
Šebánová Rovena1984Trať 10km
Šebík Slavomír1974Trať 21km
Šeliga Peter1986Žilina WarriorsTrať 21km
Šesták Branislav1976Trať 21km
Ševec Michal1978HlukTrať 21km
Šiška Milan1964Trať 21km
Škoda Samuel1999ŽilinaTrať 21km
Škreňo Vladimír1979HlohovecTrať 21km
Škulavík Ferras1988Trať 21km
Šmárik Milan1962ŽilinaTrať 21km
Šmehlíková Daniela1973KBPŠPTrať 21km
Špánik Matej1984Trať 21km
Špičák Roman1993Moravští vrabciTrať 21km
Štípala Libor1982ZádubnieTrať 10km
Štrocholec Michal1990Trať 21km
Šumec Jaroslav1977Trať 10km
Šumpík Tibor1975Trať 21km
Šustek Emil1982EmAnTrať 21km
Švec Peter1987Lietavská LúčkaTrať 21km
Tabak Milan1955AC UNIZA ŽilinaTrať 21km
Talapka Martin1977Trať 10km
Talapka František1971S&B ŽilinaTrať 10km
Talapková Barbora1993Trať 10km
Tamaši Pavol1983PUBS & GAMESTrať 21km
Tamašiová Nikola1992ŽilinaŠtafeta - 10,5kmTamašiová Jana
Tavačová Barbora1993Triatlon Team KPŠ NeTrať 21km
ťažký ľuboš1990Beh večernou žilinouTrať 21km
Thomka Ľuboš1981KBL ŠKP MartinTrať 21km
Tichá Marika1990Trať 10km
Tichy Peter1969MKP ŽilinaTrať 21km
Tkacin Michal1990FATRATEN ZATrať 21km
Tokárik Branislav1972Kysucký LieskovecTrať 21km
Tomáška Ľubomír1966Mill Valley Publ HouTrať 21km
Tomašová Barbora1988VarínTrať 10km
Tomšů Ladislav1978Sokol StřeliceTrať 21km
Török Ladislav1983Rajecká LesnáTrať 21km
Tóth Martin1982Trať 21km
Tóthová Gabriela1975BratislavaTrať 21km
Trizuljak Peter1976Trať 21km
Truban Milan1957Runners kysucký LiesTrať 21km
tureková sylvia1970žilinaTrať 21km
Tužinčin Andrej1993Rajecká LesnáTrať 21km
Uhlárik Peter1997Maratón klub RajecTrať 10km
Urík Roman1974PMRM ZbyňovTrať 10km
Vajduľák Rastislav1977RUMCO TvrdošínTrať 21km
Valiček Jakub1989ničTrať 21km
Válková Zuzana1974ČadcaTrať 10km
Valúch Ján1993Trať 21km
Vandlíček Peter1973SIEMENSTrať 10km
Vaneček Alexander2000Trať 21km
Vimmer Michal1979Trať 21km
Vitko Martin1992Lednické KoneTrať 21km
Vitkova Adriana1982MKŠS Kysucke Nove MeTrať 21km
Vlžáková Viera1982Trať 21km
Vojtek Miloš1961CyS-Akadémia Petra STrať 21km
Vozárová Zuzana1987Trať 10km
Vydra Matej1986Trať 21km
WACZLAV Eduard1971TU A TERAZTrať 21km
Wurst Milan1982HOREDOLETrať 21km
Wurst Milan1982HoredoleTrať 21km
Yuan FuQing1992Trať 21km
Záhorec Lukáš1986BERNOHY.skTrať 21km
Zemančíková Martina1984Trať 10km
Zimenová Ivana1996Trať 10km
Zúbková Soňa1996Trať 10km
Zvarik Andrej1994Trať 21km
Zvrškovec Michal1983RETRO Running TeamTrať 21km
Železov Konstantin1969Turiec.runTrať 21km
Židek Pavol1993Trať 10km
Žideková Martina1992Trať 21km
Židuljak Timotej1998ŽilinaTrať 21km
žigo martin1989BEHAME.skTrať 21km
Created by firefly
Tel: 908 927 883
E-mail: toman@casomierapt.sk