CasomieraPT

Zoznam prihlásených pretekárov :

ŠTEFANSKÝ BEH (Ružomberok, 26.12.2016)

ON LINE Registrácia ukončená!

Stiahni
počet prihlásených: 123
Meno Rok nar. Klub Kategor.
adamkovic marian1964banovski behuniHlavná kateg.
Bačík Pavol1976ŠK Kriváň Liptovská OndrašováHlavná kateg.
Bačkor Tomáš1994CKC ČernováHobby
Baranec Miloš1996Akadémia ozbrojených sílHlavná kateg.
Bellušová Martina1987TJ BodiceHlavná kateg.
Benko Peter1982Hlavná kateg.
bielik ivan1975sportdiagHlavná kateg.
Bielikova Lubomira1978sportdiagHobby
Bohúň Andrej1981Malinô SkiAlp TeamHlavná kateg.
Božek Emil1973Hlavná kateg.
Božová Danica1963SvitHlavná kateg.
Budinská Eva1956ObecnýuradPoluvsieHlavná kateg.
Camber Viliam1954liskovaHlavná kateg.
Červeň Ján1987BK Run - Dolný KubínHlavná kateg.
Debnárik Tomáš1983Bšk BBHlavná kateg.
Dobák Slavomír1973ŠK Copyservis LMHlavná kateg.
Duong Daniel1986Top FitHlavná kateg.
Dvorštiak Dalibor1970Hobby
Fainová Monika1995BK Biely Potok - RužomberokHobby
Fašung Peter19493athletics PrievidzaHlavná kateg.
Gabíková Kristína1987Hlavná kateg.
Gazdarica Tomáš1976Malino SkiAlp TeamHlavná kateg.
Gerát Peter1998Dlhá nad OravouHobby
Greguš Dušan1954Nordic Walking RužomberokHlavná kateg.
Halajova Katarina1986BežakoviešHlavná kateg.
Harčár Slavomír1997ŠK BudimírHlavná kateg.
Hatala Martin1974Moji LudiaHlavná kateg.
Hladký Lukáš1988Bežci z RužomberkaHlavná kateg.
Hošeková Lenka1972SeveRUNkyHlavná kateg.
Hošeková Vanda1996MaguraRun Partizánska ľupčaHlavná kateg.
Hraboš Matej1995Hadveo BBHlavná kateg.
Hric Roland1998KNAC RužomberokHlavná kateg.
Hrivnak Lubomir1990Dolný KubínHlavná kateg.
Huba Martin1974Hlavná kateg.
Chupek Juraj1990Hobby
Ivan Ľuboš1989RužomberokHlavná kateg.
Jančuška Martin1979ŠK Kriváň LiptovskáHlavná kateg.
Janky Jakub1989Pro MTB Team RužomberokHobby
Javorka Karol1977Javorka, s.r.o. :-)Hobby
Kamas Tomáš1976PROKEHlavná kateg.
Kankríniová Jana1998MBK RužomberokHlavná kateg.
Katarina Rožeková1992Hobby
Kelcik Lubomir1965Liptovské sliaceHobby
Kemka Jozef1961BytčaHlavná kateg.
Klimo Martin1975Hobby
Klučárik Peter1971Hobby
Klučáriková Elena1972Hobby
Kohút Peter1977OŠK LudrováHlavná kateg.
Konský Tibor1967Royal Casino Los BartacosHlavná kateg.
Kováčik Martin1973Dolný KubínHobby
Kováčik Pavol1973Hobby
Kubačková Jana1973Hobby
Kubačková Zuzana1994Hobby
Kubala Martin1981Hlavná kateg.
Kubáň Ľubomír1975FC CFHobby
kubova maria1969adamsport ružomberokHlavná kateg.
Kvietková Zuzana1987Hlavná kateg.
Lednický Juraj1993Lednické KoneHlavná kateg.
Lednický Martin1993Lednické koneHobby
Lisík Ľuboš1990Hobby
LISÝ Roman1969ŠK BOBROVECHlavná kateg.
Litrva Filip1990Hlavná kateg.
Lomázová Simona1989Hlavná kateg.
Luptak Patrik1976RužomberokHobby
Málek Martin1979Team Sport Ravence *Hlavná kateg.
Mandáková Darina1976Hlavná kateg.
Matúšová Ingrid1972Hobby
Matúšová Danka1973Hlavná kateg.
Mender Jaroslav1980LudrováHobby
Mesiarová Dominika1991Hobby
Mikešová Andrea1988Hobby
Mišík Marek1984Trisport NDHlavná kateg.
Mišovic Martin1979SPORTDIAGHlavná kateg.
Mlynčeková Slavka1975Sk,copy servis seveRUNkyHlavná kateg.
Mokošová Dagmara1983Hlavná kateg.
Mydlo Marián1950Literárny klub RK sHlavná kateg.
Mydlová Terézia1987Bratislava - FinančnHobby
Ogoreková Anna1985SeveRUNkyHlavná kateg.
Pado Rudolf1969Liptovský MikulášHobby
Páleník Ervín1962TrenčínHlavná kateg.
Pavlak Mario1997Casino sokolHlavná kateg.
Pavlíček Dominik1995Malinô SkiAlp TeamHlavná kateg.
Pavlíček Filip1994Malinô SkiAlp TeamHlavná kateg.
Pepichova Katarina1990Hobby
Placha Elena1967Hobby
Podobová Katarína1976Hobby
Polák Maroš1992Hlavná kateg.
Polák Miroslav1970Hlavná kateg.
Popin Marco1991Medicinska fakulta Novi SadHlavná kateg.
Prívara Lukáš1996MKŠS - Ak Kysucké Nové MestoHlavná kateg.
Rajniak Michal1989Elite Team OCRA SlovakiaHlavná kateg.
Rožek Štefan1966Hlavná kateg.
Saxa Matej1998StropkovHlavná kateg.
sebestian sylvia1977bk jg zilinaHlavná kateg.
Seman Ivan1942ŠK Kriváň Lipt. OndrašováHlavná kateg.
Sipko Matúš1998Curling Club PopradHlavná kateg.
Sirota Peter1969LiptovHlavná kateg.
Sládková Monika1985Omes Running TeamHlavná kateg.
Sladkova Viera1958Hlavná kateg.
Strežo Michal1990Bežecký klub Dolný KubínHobby
Sviták Stanislav1950AK ZilinaHlavná kateg.
Škrabák Peter1971Dolný KubínHlavná kateg.
Šoltýs Milan1972BK PopradHlavná kateg.
Šramo Martin1990RužomberokHlavná kateg.
Štefundová Nikola1998MKŠS - AK Kysucké Nové MestoHlavná kateg.
Šuna michal1985bežakoviešHlavná kateg.
Švihra Bohuslav1975Hobby
Švihra Milan1978Team Sport RAVENCE *Hlavná kateg.
Tkáčiková Lenka1995Team Sport Ravence***Hlavná kateg.
Tkáčiková Mária1994Hobby
Vechter Michal1991VýchodnáHlavná kateg.
Vechterová Jana1991VýchodnáHlavná kateg.
Vician Vladimír1961Stupy-Teplica,Lipt.SliačeHlavná kateg.
Vinžík Dušan1983MalinoHobby
Vladárová Erika1977KBBS Turčianske TepliceHlavná kateg.
Vlčák Stanislav1972CK Dynamax NitraHobby
Vlčák Igor1970VeličnáHobby
Vlčáková Lucia1994VŠC DUKLA BANSKÁ BYSTRICAHobby
Vlčko Matúš1991Moji Ľudia-ČernováHlavná kateg.
Weidlichová Adriana1971Hobby
Zvarová Jana1974SeveRunkyHlavná kateg.
Žáčik Filip1998Adamsport teamHlavná kateg.
Žugec Štefan1960Bežecky klub PopradHlavná kateg.
Created by firefly
Tel: 908 927 883
E-mail: toman@casomierapt.sk