CasomieraPT

Odkazy na našich partnerov

Hlavný partner pre zimnú sezónu a všetky druhy lyžiarskych pretekov. Pravidelne zabezpečujeme žiacku súťaž v alpských disciplínach, "Tatranský pohár" a iné FIS preteky bežeckých disciplín.
Portál "Beh sk" na ktorom okrem komplexného kalendára bežeckých pretekov každý nájde i všetky informácie o nami meraných pretekoch včítane výsledkov. Táto stránka je na Slovensku najkomplexnejším a najucelenejším zdrojom informácií pre všetkých rekreačných, výkonostných a profesionálnych bežcov.
Je to partner, pre ktorého naša spoločnosť od roku 2013 zabezpečuje súťaž v Endurocrosse. Jej sídlo ako aj trate sú v Brezne. Pravidelným účastníkom tejto súťaže je okrem iných kvalitných jazcov aj Štefan SVITKO.
Pre kluby Slovenskej triatlónovej únie previdelne zabezpečujeme niekoľko podujatí "Slovenského pohára", ale aj preteky mimo tejto súťaže v triatlone , duatlone, alebo akvatlone.
Už niekoľko rokov sa tento partner obracia na našu spoločnosť pri zabezpečovaní každoročných podujatí "Slovenského pohára skialpinistov" ale i mimo neho. Už tradične sú to podujatia na Chopku (Jasná alebo Srdiečko), v Sučanoch ale i Malinô Brdo a Krížna.
Spolupráca bola nadviazaná aj s týmto novým portálom, ktorý sa zameral na registračný a výsledkový servis.
Naša spoločnosť získala skúsenosti aj s týmto segmentom pretekov.
Sme už niekoľko rokov partnerom tohoto významného subjektu v Jasnej alebo Tatranskej Lomnici. Pravidelne nás oslovuje táto spoločnosť na zabezpečenie eventov, ktoré sami organizujú.
Created by firefly
Tel: 908 927 883
E-mail: toman@casomierapt.sk